Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
