Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
