Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Other
uk: Інше

en: Default height
uk: Базова висота

en: Default width
uk: Базова ширина

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Image path
uk: Шлях до зображення

en: About
uk: Про модуль

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
