Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Other
vi: Khác

en: Default width
vi: Bề rộng mặc định

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Image path
vi: Đường dẫn ảnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Fonts
vi: Phông chữ

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Nothing
vi: Không có gì
