Text2Image (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Other
pt: Outro

en: Default height
pt: Altura predefinida

en: Default width
pt: Largura predefinida

en: Font size
pt: Tamanho do tipo de letra

en: Image path
pt: Caminho da imagem

en: About
pt: Sobre

en: Fonts
pt: Tipos de letra

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Nothing
pt: Nada

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagem
