Text2Image (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Other
ro: Altele

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Image path
ro: Calea către imagine

en: About
ro: Despre

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
