Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Other
az: Digər

en: Background color
az: Arxa rəng

en: About
az: Haqqında

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Link image to
az: Şəkili ilə əlaqələndirin

en: Nothing
az: heç nə

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin
