Text2Image (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে
