Text2Image (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Other
fa: ساير

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Image path
fa: مسیر تصویر

en: About
fa: درباره

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Nothing
fa: هیچ
