Text2Image (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: File
is: Skrá

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Font size
is: Leturstærð

en: About
is: Um
