Text Field Attributes (2.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Required
nl: Verplicht

en: Field
nl: Veld

en: Text
nl: Tekst

en: Options
nl: Opties

en: Id
nl: ID

en: Attributes
nl: Attributen

en: Class
nl: Klasse

en: Optional
nl: Optioneel

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: About
nl: Over

en: CSS class name(s)
nl: CSS-klassenamen
