Text Field Attributes (2.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Required
et: Kohustuslik

en: Field
et: Väli

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Id
et: ID

en: Attributes
et: Omadused

en: Class
et: Klass

en: Optional
et: Valikuline

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: CSS class name(s)
et: CSS klassi nimi või nimed
