Text Field Attributes (2.0.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
