Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Required
bs: Obavezno

en: Field
bs: Polje

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Default value
bs: Defaultne postavke
