Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Required
da: Obligatorisk

en: Field
da: Felt

en: Text
da: Tekst

en: Options
da: Valg

en: Attributes
da: Attributter

en: Class
da: Klasse

en: Optional
da: Valgfrit

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: CSS class name(s)
da: CSS klassenavn(e)
