Text Field Attributes (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
