Text avatar (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Both
nl: Beide

en: Folder
nl: Map

en: Image Type
nl: Afbeeldingtype

en: Image type
nl: Afbeeldingsoort

en: The directory %directory is not writable.
nl: Map %directory is niet schrijfbaar.
