Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Entity reference selection plugin settings
am: የአካል ማጣቀሻ መምረጫ ተሰኪ ቅንብሮች
