Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Text
es: Texto

en: Fields
es: Campos

en: Reference
es: Referencia

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Text value
es: Valor de texto

en: Type of item to reference
es: Tipo de elemento de referencia

en: Reference method
es: Método de referencia

en: - Restricted access -
es: - Acceso restringido -

en: Entity reference selection plugin settings
es: Configuración de la extensión de selección de referencia a entidad
