Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Text
eu: Testua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Text value
eu: Testu balioa

en: - Restricted access -
eu: - Sartzea mugatua -
