Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Text
fi: Teksti

en: Fields
fi: Kentät

en: Reference
fi: Viittaus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Text value
fi: Tekstin arvo

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: - Restricted access -
fi: - Rajoitettu pääsy -

en: Entity reference selection plugin settings
fi: Entiteettiviittauksen valintaliitännäisen asetukset
