Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Text
fr: Texte

en: Fields
fr: Champs

en: Reference
fr: Référence

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Text value
fr: Valeur textuelle

en: Type of item to reference
fr: Type d'élément à référencer

en: Reference method
fr: Méthode de référence

en: - Restricted access -
fr: - Accès restreint -

en: Entity reference selection plugin settings
fr: Paramètres du plugin de sélection de référence d'entité
