Text or Entity (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Text
ta: உரை

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Text value
ta: உரை மதி்பபு

en: Reference method
ta: குறிப்பு முறை

en: - Restricted access -
ta: - கட்டுப்படுத்தப்பட்ட அணுகல் -
