Text or Entity (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Fields
de: Felder

en: Reference
de: Referenz

en: Default value
de: Standardwert

en: Text value
de: Textwert

en: Type of item to reference
de: Zu referenzierender Elementtyp

en: Reference method
de: Referenzmethode

en: - Restricted access -
de: - Eingeschränkter Zugriff -

en: Entity reference selection plugin settings
de: Plugin-Einstellungen für Entitätsreferenzauswahl
