Text or Entity (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Reference
ca: Referència

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Text value
ca: Valor de tipus text

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: - Restricted access -
ca: - Accés restringit -

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat
