Text or Entity (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Text
el: Κείμενο

en: Fields
el: Πεδία

en: Reference
el: Αναφορά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Text value
el: Τιμή κειμένου

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς

en: - Restricted access -
el: - Περιορισμένη πρόσβαση -

en: Entity reference selection plugin settings
el: Ρυθμίσεις πρόσθετου επιλογής αναφοράς οντότητας
