Text or Entity (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Reference
ro: Referință

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Text value
ro: Valoare text

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: - Restricted access -
ro: - Acces restricționat -

en: Entity reference selection plugin settings
ro: Setări pentru extensia de selectare a referinţei către o entitate
