Text or Entity (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Text
lt: Tekstas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas
