Text or Entity (8.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Text
it: Testo

en: Fields
it: Campi

en: Reference
it: Riferimento

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Text value
it: Valore testuale

en: Type of item to reference
it: Tipo di elemento da porre in relazione

en: Reference method
it: Metodo di riferimento

en: - Restricted access -
it: - Accesso riservato -

en: Entity reference selection plugin settings
it: Impostazioni per il plugin di selezione di Entity reference
