Text or Entity (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Text
ja: テキスト

en: Fields
ja: フィールド

en: Reference
ja: 参照

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Text value
ja: テキスト値

en: Type of item to reference
ja: 参照するアイテムのタイプ

en: Reference method
ja: 参照方法

en: - Restricted access -
ja: - 制限されたアクセス -

en: Entity reference selection plugin settings
ja: エンティティ参照選択プラグインの設定
