Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: Link options
hu: Hivatkozási lehetőségek

en: Uses
hu: Használat

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Link attributes
hu: Hivatkozásattribútumok

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Link text trimmed to @limit characters
hu: Hivatkozásszöveg @limit karakterre lett csonkolva

en: Link text not trimmed
hu: Hivatkozásszöveg nem lett csonkolva

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez

en: Displaying link text
hu: Hivatkozásszöveg megjelenítése

en: Adding attributes to links
hu: Attribútumok hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Validating URLs
hu: Webcímek ellenőrzése

en: All links are validated after a link field is filled in. They can include anchors or query strings.
hu: Minden hivatkozás érvényesítve lesz egy hivatkozásmező kitöltése után. Tartalmazhatnak horgonyokat vagy lekérdezési karaktersorozatokat.

en: Allowed link type
hu: Engedélyezett hivatkozástípusok

en: Setting the allowed link type
hu: Az engedélyezett hivatkozástípus beállítása

en: URL query key value pairs
hu: Webcím lekérdezés kulcs-érték párok

en: URL fragment
hu: Webcímtöredék

en: Is this URL absolute
hu: Abszolút-e ez a webcím

en: If the URL should use a secure protocol
hu: Ha a webcímnek biztonságos protokollt kell használnia
