Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Text
oc: Tèxte

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
