Text or Link (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول

en: Link options
ar: خيارات الرابط

en: Uses
ar: الاستخدامات
