Text or Link (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Text
gl: Texto

en: Open link in new window
gl: Abrir ligazón en nova ventá

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón
