Text or Link (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: URL
he: כתובת URL

en: Text
he: טקסט

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Link options
he: אפשרויות קישור

en: Uses
he: שימושים
