Text or Link (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: URL
hi: यूआरएल

en: Text
hi: लेख

en: Open link in new window
hi: नई विंडो में लिंक खोलें

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Is this URL absolute
hi: क्या यह URL निरपेक्ष है
