Text or Link (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Open link in new window
bo: སྒྲོམ་གསར་བའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ཐག་ཁ་ཕྱེ་བ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
