Text or Link (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Text
el: Κείμενο

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Add rel="nofollow" to links
el: Προσθήκη rel="nofollow" στους συνδέσμους

en: Add rel="@rel"
el: Προσθήκη rel="@rel"

en: Displaying link text
el: Προβολή κειμένου συνδέσμου
