Text or Link (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Text
eu: Testua

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak
