Text or Link (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Text
lt: Tekstas

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai
