Text or Link (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Field types
sk: Typy polí

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz
