Text Summarization (TextRank) (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: characters
ja: 文字

en: About
ja: アバウト

en: Words
ja: 単語

en: Characters
ja: 文字

en: Summary options
ja: 概要のオプション

en: Trimmed limit
ja: トリム制限
