Text Summarization (TextRank) (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: characters
nl: tekens

en: About
nl: Over

en: Words
nl: Woorden

en: Characters
nl: Tekens

en: words
nl: woorden

en: Summary options
nl: Samenvattingsopties

en: Trimmed limit
nl: Limiet voor inkorten
