Text Summarization (TextRank) (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: characters
pl: znaków

en: About
pl: O stronie

en: Words
pl: Słowa

en: words
pl: słowa

en: Summary options
pl: Opcje podsumowania

en: Trimmed limit
pl: Granica przycięcia
