Text Summarization (TextRank) (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: characters
pt: caracteres

en: About
pt: Sobre

en: Words
pt: Palavras

en: Characters
pt: Caracteres

en: words
pt: palavras

en: Summary options
pt: Opções de resumo

en: Trimmed limit
pt: Limite reduzido
