Text Summarization (TextRank) (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: characters
uk: символів

en: About
uk: Про модуль

en: Words
uk: Слова

en: Characters
uk: Символів

en: words
uk: слова

en: Summary options
uk: Параметри резюме

en: Trimmed limit
uk: Обмеження скорочення
