Text Summarization (TextRank) (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: characters
es: caracteres

en: About
es: Acerca de

en: Words
es: Palabras

en: Characters
es: Caracteres

en: words
es: palabras

en: Summary options
es: Opciones de resumen

en: Trimmed limit
es: Límite recortado
