Text Summarization (TextRank) (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: characters
lt: simboliai

en: About
lt: Apie

en: Words
lt: Žodžiai

en: Characters
lt: Simboliai

en: Trimmed limit
lt: Sutrumpinimo limitas
