Text Summarization (TextRank) (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: characters
ru: символов

en: About
ru: Информация

en: Words
ru: Слова

en: Characters
ru: Символы

en: Summary options
ru: Настройки краткое содержание

en: Trimmed limit
ru: Ограничения обрезки
