Text Summarization (TextRank) (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: characters
da: tegn

en: About
da: Om

en: Characters
da: Karakterer

en: Summary options
da: Resumé

en: Trimmed limit
da: Beskæringsgrænse
